Szkolenie pracowników Urzędu Gminy Dobroszyce w poniedziałek
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że w związku z zamkniętym szkoleniem pracowników Urzędu Gminy Dobroszyce w poniedziałek, 8 czerwca w standardowych godzinach pracy urzędu tj. 7:30 - 15:30 czynne będą wyłącznie:
- stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych (pokój 11),
- stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych (pokój 2),
- biuro podawcze (parter)
- stanowiska ds. księgowości podatkowej, egzekucji administracyjnej i gospodarki odpadami (pokój 3)
Pozostałe stanowiska będą dostępne od godziny 12:00.
Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
