Zasmakuj na stadionie. Prosimy o nieparkowanie na parkingu przy stadionie
Szanowni Państwo,
w związku z organizacją wydarzenia „Zasmakuj na Stadionie” uprzejmie prosimy o nieparkowanie pojazdów na dużym i małym parkingu przy stadionie na ul. Kolejowej 51 od dnia 4 czerwca do zakończenia imprezy.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i udziału w wydarzeniu.
„Zasmakuj na Stadionie” w Dobroszycach już 6 czerwca!
Czeka na Państwa wiele atrakcji, pyszne jedzenie oraz wyjątkowa atmosfera.
Szczegóły Zasmakuj na stadionie w Dobroszycach. Co będzie się działo 6 czerwca?
Do zobaczenia!

