Drugi pokaz poprawnej segregacji odpadów w Dobroszycach
Odbył się drugi pokaz prawidłowej segregacji odpadów w Gminie Dobroszyce. Dzisiejsze działania firmy Alba pokazały, że temat nadal budzi wśród mieszkańców pewne wątpliwości i wymaga dalszej edukacji.
Podczas analizy zawartości pojemnika na odpady zmieszane okazało się, że część odpadów powinna zostać umieszczona w pojemnikach przeznaczonych dla innych frakcji.
Zdjęcia mówią same za siebie.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie i zachęcamy do dalszego zwracania uwagi na prawidłową segregację.


Pokaz poprawnej segregacji odpadów
