Szkolenie w ramach programu „Odporność gminy i sołectwa na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa”
Odporność gminy i sołectw na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa państwa była tematem spotkania, które odbyło się w czwartkowe przedpołudnie w sali narad Urzędu Gminy Dobroszyce.
W szkoleniu, które poprowadził kpt. Grzegorz Jaskot z Wojskowego Centrum Rekrutacji we Wrocławiu uczestniczyli sołtysi z terenu gminy, a także pani Beata Łacna - inspektor ds. wojskowo-obronnych.

