Karty Aglomeracji Wrocławskiej gotowe do odbioru
Szanowni Państwo,
zapraszamy po odbiór Kart Aglomeracja Wrocławska wszystkich, którzy złożyli stosowny wniosek do dn. 13.05.2026r. Karty wydawane są w pokoju nr 15.
Wnioskodawcy, którzy nie mogą odebrać Kart osobiście mogą upoważnić do odbioru Karty inną pełnoletnią osobę, która również ubiegała się o wydanie Karty.
Wzór upoważnienia dostępny w linku poniżej
https://dobroszyce.pl/.../karty-aglomeracji-wroclawskiej...
W biurze podawczym wciąż można składać także wnioski o wydanie Karty. Szczegóły w linku poniżej
https://dobroszyce.pl/.../karta-aglomeracji-wroclawskiej... ,
