Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej odebrane
Seniorzy z Gminy Dobroszyce odbierają Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. W minionym tygodniu Artur Ciosek Wójt Gminy Dobroszyce spotkał się z kolejną grupą seniorów by wręczyć im osobiście dokument uprawniający do zniżek. Przypominamy, że wciąż można składać wnioski o wydanie Karty. Szczegóły w linku poniżej
https://dobroszyce.pl/.../karta-seniora-aglomeracji...




