Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego wręczone
To była wyjątkowa uroczystość. Dziś w sali narad Urzędu Gminy Dobroszyce odbyło się uroczyste ślubowanie, a także wręczenie awansów nauczycielkom z terenu naszej gminy.
Uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego jest jednym z etapów drogi zawodowej nauczycieli. W sierpniu br. z pozytywnym wynikiem odbyły się postępowania egzaminacyjne dla nauczycieli ubiegających się o stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.
W dniu 21 sierpnia br. Artur Ciosek Wójt Gminy Dobroszyce wręczył akty mianowania nauczycielom pracującym w przedszkolu i szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Dobroszyce.
Akty nadania stopienia nauczyciela mianowanego otrzymały:
- Anna Dukiewicz - Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach;
- Izabela Czuban - Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach;
- Kinga Furgał - Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach;
- Justyna Offman - Gminne Przedszkole Marzeń i Talentów w Dobroszycach;
- Agata Mielcarek - Gminne Przedszkole Marzeń i Talentów w Dobroszycach;
- Magdalena Łosowska - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Dobrzeniu.
Serdecznie gratulujemy nauczycielom uzyskania kolejnego stopnia awansu zawodowego oraz życzymy dalszych sukcesów, a także poczucia satysfakcji i zadowolenia z własnego rozwoju zawodowego.
Uroczystość wręczenia aktów mianowania
